Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

26.5.2017
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=4279
 Obsah vzkazu:

Nemate nekdo lepsi predpoved pocasi na Velikonoce? Ta od kvalifikovanych rosnicek se mi vubec nelibi... abstak je veliky


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 8*2
TJ Český ráj
428 historických fotek

Foto: Část reprezentačního družstva Československa při zimním přechodu hlavního hřebene Vysokých Tater od východu na západ v březnu roku 1955. Účastníci jsou zachyceni v závěru 14 dnů trvajícího soustředění na cestě od Kriváně ke Štrbskému plesu. Zleva: Jiří Šimon, Valerián Karoušek, Jiří Mašek, Bohumil Svatoš, Radovan Kuchař, Vladimír Haleš, Oldřich Kopal. Foto: Vilém Heckel, 1955.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2017
kontakt: Zdeněk Strnad