Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
-1
Lezecké podmínky:
V zimním období
Hruboskalsko pro
lezení uzavřeno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=32043
 Obsah vzkazu:

Ahooj borci :)

Najprv sa moc ospravedlňujem za porušenie zákazu...u nás v totiž celý minulý týžden nepršalo a mysleli sme, že skaly su suché a lezenie je povolené.. O tejto stránke sme nevedeli.. sme pozerali len stránky českého raja a tam nebolo nič o zákaze.. až tam pri lezení nás jeden chalan upozornil a oboznámil so zákazom...tak ešte raz moc sorry!!

A k veci.. Tak sme sa vybrali v nedelu doobeda na Skautsku věž.. a skaly vyzerali sucho a všetko šlo v pohode... lenže pri zliezaní sa nám hore v kruhu zauzlilo lano a nemohli sme ho stiahnut dolu..

Tak keby náhodou prestane pršať a bude lezenie povolené a niekto by sa tam hore vybral odviazal lano a poslal mi ho do Brna bola by som mu nesmierne vďačná!!


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 6*2
TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Panychida 1970.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2019
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy