Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

26.6.2017
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=1613
 Obsah vzkazu:

Ahoj, chci se zeptat, jak je to s vyhlašováním podmínek lezení. V sobotu večer byla přeháňka a protože ráno vypadaly skály tak na hraně, počkali jsme poctivě než se zhruba kolem půl deváté objevila tady na webu oranžová a jeli jinam. Dost jsem se pak doma divil, že to bylo někdy během dne změněno na žlutou. Nechci nikoho kritizovat, ale docela by mě zajímalo, jak to má teda fungovat a proč se barvy takhle divně mění.


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 5*2
TJ Český ráj
428 historických fotek

Foto: Mnich - Májová cesta VIIb. - foto z prvovýstupu, Oldřich Kopal, Bohumil Svatoš, (prvovýstup: Oldřich Kopal, Bohumil Svatoš, Jiří Mašek) 1957

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2017
kontakt: Zdeněk Strnad