Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

26.6.2017
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=1602
 Obsah vzkazu:

Vážení,

V letech 1972 - 73 jsem natočil v Českém ráji černobílý film s tehdejšími lezci jako Plachecký - Joščík údolní Kapelník, Pišta Berežný  - Luděk Šlechta Nová česká na Kobylu, nebo přeskok Mocka na Palcát. Filmy jsem nechal zdigitalizovat na formát HD 1920x1080px což je vhodný formát i pro kino. Protože v té  době nebyl direktní zvuk, tak to nyní musím udělat v postprodukci. Půjde o natáčení směrovým mikrofonem na tyči do výšky tří metrů podle napsaných dialogů a film budu mít na tabletu, podle kterého by se to dělalo.Potřeboval bych součinnost s několika lezci. Za to bych na chatu věnoval k výzdobě fotky ze sedmdesátých let.

Na Hrubici budu od 28.5.2016 do  5.6.2016. Jmenuji se Karel Vlček a některé fotky můžete vidět na http://www.skalnioblasti.cz v kolekci fotek

 

Můj email pro spojení je infoforma@seznam.cz, telefon 776 358 499.


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 8*5
TJ Český ráj
428 historických fotek

Foto: Dračí zub-Česká hrana-Z.Guziš Záhora,B.Baron Růžička,F.Melíšek

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2017
kontakt: Zdeněk Strnad