Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
Lezecké podmínky:
Skály mokré,
lezení zakázáno!

23. 6. 2018
Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=1576
 Obsah vzkazu:

Nerad tu rozjíždím znovu diskuzi ohledne aktuálních podmínek pro lezení ve skaláku. Ale už mi taky prijde že se aktuální podmínky nastavují tak aby to vyhovovalo lidem z hruboskalska... Vcera byla cervená a lezení zakázáno a dneska z niceho nic žlutá a vcerejšek prepnutej na oranžovou?

Vcera jsem si ješte pro overení volal s nejmenovaným hruboskalským lezcem, jestli si myslí že by skalák dneska šel a shodli jsme se že nepujde a i podmínky na stránkách tomu odpovídali...

Prišlo by mi aspon fér, když už se dá z cervený rovnou žlutá, nemenit predchozí den... jinak se pak nemužou hruboskaláci divit, že jim tam polezou lidi chvíli po dešti, protože temhle podmínkám se moc verit nedá :-(


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 9*6
TJ Český ráj
429 historických fotek

Foto: Milan a Ládík Meierovi, Chamonix, 60.léta 20. století.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2018
kontakt: Zdeněk Strnad