Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
-1
Lezecké podmínky:
V zimním období
Hruboskalsko pro
lezení uzavřeno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Zápis vzkazu na server hruboskalsko.cz
cmd=44&id_matka=11556
 Obsah vzkazu:

Add.  "Vytloukani" .....myslim, že mnohý z nás tyto DDR výtecníky už ve skalách, v hospode, urcite "nevedomky" potkal....ale protože nikdo porádne vlastne neví JAK vlastne VYPADAJÍ, je prakticky nemožné v prípade zahlédnutí této "škodné" zahájit sledování/stopování/dohled nad jejich aktuálním pohybem a aktivitami. A druhak jsem presvedcen pokud by ONI vedeli, že my všichni kdo spolu mluvíme, známe jejich ksichty, možná by mohli bejt ponekud méne bezstarostný pri jejich aktivitách v našem revíru. Otázka tedy zní: zná nekdo zpusob jak, s ohledem na ochranu osobních údaju a soukromí, dostat jejich ksichty mezi lidi? Má je nekdo nekde? Umí je nekde vygooooooogl a treba rozeslat interne na soukr maily všem clenum? Nebo jakkoliv cokoliv jiného? Jsem presvedcen, že pohybovat se v cizím revíru kde si na mne všichni ukazují a riskovat " tvrdou lokální lekci výuky ceského jazyka" by je mohlo otrávit natolik, že se na to bud vyprdnou nebo odtáhnou zpátky do DDR. Co vy na to?


 Vaše reakce:
Pravidla pro příspěvky na vývěsce:

a) Vývěska je určena pouze pro vzkazy, týkající se členů TJ Český ráj, dění okolo skalních oblastí Hruboskalska nebo lezeckých aktivit obecně.

b) Tato vývěska zejména není určena pro jakoukoliv komerční reklamu, osobní výpady někoho proti někomu, politickou agitaci, texty obsahující vulgární výrazy apod.

c) Vzkazy, které se nevejdou do bodu a) nebo spadnou do bodu b) budou smazány.

Poznámka:

Do pole vpravo od "zapsal" vložte prosím výsledek jednoduchého násobení. Je to nutná ochrana proti robotům, kteří sem zapisují mnoho nesmyslných hlášek. Jen připomínáme, že násobení nulou dává vždy nulu.
zapsal: kolik je 1*1
TJ Český ráj
430 historických fotek

Foto: R.Balek a M.Pec pri prvovýstupu na Ohradu-V pravé poledne VIIb

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2019
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy