Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
4
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Dětské dny
... zpět do přehledu článků
Detský den 2004 (kouzelnický ucen)
V sobotu 4.9.04 se v okolí Turnovské chaty uskutecnil Detský den ve znamení cerné magie.Dostavenícko si zde dali kouzelníci a carodejové z rad poteru naší TJ.Vše probíhalo pod kouzelnou hulkou carodejnice Minervy, její dcery a sester. Úkolu se zhostily výtecne a patrí jim za to dík.Redakcí našeho webu se podarilo nepozorovane a exkluzivne vyfotit soupis formulí a zaríkávadel, ale nekde sakra asi delám chybu (nefunguje me to).Po rozdelení do skupin podle veku se deti utkaly ve všemožných disciplínách (sprint v kouzelném pytli, strelba z kuše a vzduchovky, hody na cíl, lanový prechod pres propast ap.)Po soutežním klání nastalo s nervozitou ocekávané vyhlášení výsledku. Ale ono o to nakonec stejne nešlo- vyhráli všichni.

Všichni absolventi Carodejnické školy obdrželi sladkost a krásnou medaili z dílny železnobrodských skláru, tri nejlepší v každé kategorii diplom.Poté probehlo tradicní pojídání kolácu, v nichž byly zapeceny mince k dohledání.Po námaze byli všichni odmeneni vlastnorucne opeceným vurtem.

Na záver nezbývá než dodat, že alespon moje deti se tu bohužel carovat nenaucily, vše ostatní však probehlo na jednicku s hvezdickou.

Proto shánejme módní doplnky pro príští rocník, který se ponese ve znamení praveku.


Gomi, 4.9.04


TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Milan Meier, Grand Capucin, 1967.

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2020
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy