Chovejme se tak, aby skály zůstaly v dobrém stavu i pro další generace!
4
Lezecké podmínky:
Skály suché,
lezení povoleno!

Skály
Co je potřeba vědět a znát,
když jedu lézt na
Hruboskalsko?
Dětské dny
... zpět do přehledu článků
Detský den 2005 (pravek)
V sobotu 3.9.05 se v okolí Turnovské chaty uskutecnil Detský den, který se odvíjel v duchu praveku.Deti z rad clenu naší TJ se vrátily v case o osm tisíc let zpátky a úkol meli jediný- PREŽÍT !Na hladký prubeh dne dohlížely nácelnice rodu, sestry, v praveku zvané, Kucharovy.Cesta za potravou nebyla jednoduchá. Probehnout prekážkovou dráhu ...... preruckovat pres propast plnou šavlozubých lvu ...... a prolézt jeskynním tunelem do kraje hojnosti.Pochopili pravidla opravdu všichni ?Pak se všichni, jako zbesilí, pustili do kamenování mamuta.
Jiní zkoušeli sestrelit šípem divocáka.Mezi detmi se však našlo i pár pravegetariánu, kterí dali prednost lovu praryb.Každé jídlo se musí zapít. Nanosit však vodu pro celý rod dá porádnou práci.

Po dobrém obede zbyl i cas na zábavu. Nekterí navlékali korále...... jiní projektovali budoucí obydlí ...... další dali prednost výrobe nádobí.Atletický praprebor byl už jen trešínkou na dortu. Jeho soucástí byly jak závody v pytlích zn. Made in Madagaskar,ale i orienták v obtížném terénu.Ti, co prežili, byli odmeneni burty,koláci se zapecenými platidly,sladkostmi a pro víteze byly pripravené náhrdelníky se zuby jeskynních medvedu.A dostalo se opravdu na všechny.
Bylo to fajn, tak ahoj zase za rok.
Príšte na téma: mravenište.Gomi, 12.9.05


TJ Český ráj
431 historických fotek

Foto: Maják-Gotická hrana- B.Svatoš a K.Cerman 7.6.1959

Historie
Ostatní
Přihlášení administrátora:
 Jméno:
 Heslo:
Fulltext vyhledávání v článcích:
 
Redukovaná mobilní verze
hruboskalsko.cz, 2004-2020
kontakt: Zdeněk Strnad
Jimmy